XV Memoriał Zybera i Sobierajskiego – wyniki
Kolejny młodzieżowy puchar za nami. W dniach 11-13 listopada odbył się XV Memoriał Zybera i Sobierajskiego w Gostyniu, na którym zagrało sporo młodzieży z Polski ale też tradycyjnie z Nachodu. Rywalizację klubową zwyciężyła "Dziewiątka-Amica" Wronki ale w
Read More

















