Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

Mistrzostwa Polski do pełnych – Pary i Tandemy Mieszane

📁 Turnieje 🕔10.październik 2016
Mistrzostwa Polski do pełnych – Pary i Tandemy Mieszane

Mistrzostwach Polski Par i Tandemów Mieszanych w grze do pełnych, rozegrane zostały w tym roku na kręgielni Czarnej Kuli w Poznaniu. Zawody odbyły się w dniach 8-9.10.2016 r.

Na poznańskiej kręgielni zjawiło się w tym roku 74 zawodniczek i zawodników, poziom był zróżnicowany a główne trofea w całości zdobyli gospodarze turnieju.

W parach kobiet zwyciężyły Agata Banaszak i Małgorzata Rozenek, które dość wyraźnie wygrały rywalizację z zawodniczkami z Tarnowa Podgórnego (OSiR-Vector i Alfa-Vector) Justynę Witkowiak i Małgorzatę Leopold oraz parę TKKF Sokół Śrem Magdalenę Kaźmierczak Marię Michałowską.

Wśród Panów triumfowała para Czarnej Kuli – Maciej Dokowicz Sebastian Piosik, zwyciężając parę Dziewiątka-Amica – braci Ratajczaków Kornela i Tymoteusza oraz parę leszczyńską Władysława Konarkowskiego i Romana Janiszewskiego.

W niedzielnych tandemach mieszanych zwyciężyli znów poznaniacy – Patrycja PoznańskaSebastian Piosik. Na drugim i trzecim miejscu duety z SGLK Gostyń: Elżbieta i Zbigniew Klimańscy oraz Janina Śleńska Bogusław Zagata.

 

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE
Share this article with friends

Similar Articles

Wrzos Open 2024 – edycja wiosenna za nami

Wrzos Open 2024 – edycja wiosenna za nami

Zakończyliśmy wielkim finałem kolejną edycję Wrzos Open. Tym razem w dniu 02 czerwca 2024 mieliśmy okazję zobaczyć wspaniałe wyniki, które

Read More