Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

17. Turniej Świąteczny

📁 Informacje klubowe, Turnieje 🕔30.grudzień 2016

Tuż po świętach Bożonarodzeniowych odbył się tradycyjnie rozgrywany corocznie Turniej Świąteczny. Była to już 17. edycja tych młodzieżowych ogólnopolskich zawodów.

dscf8357

Tym razem kręgielnia Vector w Tarnowie Podgórnym gościła zawodników z sześciu klubów wielkopolskich. Było sportowo, wesoło i oczywiście z prezentami dla tych najmłodszych, jak i nagrodami dla najlepszych spośród wszystkich kategorii wiekowych, a wszystko to pod baczym okiem sędziego – Ryszarda Bonka. Przez trzy dni na torach wystartowało łącznie 71. zawodników w sześciu kategoriach wiekowych, a w niektórych doszło do małych niespodzianek wśród zwycięzców. Główny organizator imprezy Prezes Wielkopolskiego Związku Kręglarskiego – Jan Majchrzak podczas uroczystej dekoracji zwycięzców podziękował Piotrowi Nowakowi (Prezes firmy Vector), Bernardowi Brońskiemu (Dyrektor OSiR Tarnowo Podgórne), działaczom klubów sportowych Alfa-Vector oraz OSiR Vector z Tarnowa Podgórnego dzięki którym mogły odbyć się zawody.

WYNIKI 17. TURNIEJU ŚWIĄTECZNEGO

GALERIA ZDJĘĆ

źródło: alfavector.kregle.net

Share this article with friends

Similar Articles

5. Amica Kids we Wronkach

5. Amica Kids we Wronkach

W dniach 13-16.06.2024 r. we Wronkach rozegrano 5. Amica Kids. W zawodach zorganizowanych przez Klub Kręglarski "Dziewiątka-Amica" Wronki uczestniczyło łącznie 80.

Read More