Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

WRZOS OPEN

📁 Turnieje 🕔31.grudzień 2023

Wrzos Open edycja 2023 już za nami. Dzięki temu, że finały rozegrano na nowej kręgielni w Sierakowie, poziom był bardzo wysoki a też chętnych by odwiedzić nowe „wrzosowisko” nie brakowało, więc i doping był wyśmienity. Dobrze zakończony rok 2023 niech będzie prognostykiem jeszcze lepszego roku 2024, czego nam wszystkim życzymy 🙂

A najlepszymi we Wrzos Open byli: Katarzyna Nowakowska (599) i Gracjan Machaj (672) w grze sportowej 120 rzutów oraz Katarzyna Nowakowska (400) i Dawid Strzelczak (414) w grze do pełnych. Co ciekawe zarówno Gracjan jak i Dawid obronili swoje tytułu z pierwszej edycji Wrzos Open.

Warto zaznaczyć, że organizatorzy rozdali nagrody pieniężne w głównych kategoriach ale również za inne osiągnięcia, jak najlepszy tor do pełnych, najlepsze zbierane, najlepsze wyniki eliminacji, które przypomnijmy były rozgrywane jeszcze na „starym” obiekcie.

Zachęcamy przy okazji do umawiania się na starty kolejnej edycji, już ruszyły eliminacje.

Share this article with friends

Similar Articles

5. Amica Kids we Wronkach

5. Amica Kids we Wronkach

W dniach 13-16.06.2024 r. we Wronkach rozegrano 5. Amica Kids. W zawodach zorganizowanych przez Klub Kręglarski "Dziewiątka-Amica" Wronki uczestniczyło łącznie 80.

Read More