Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

WIELKIE BRANIE czyli Sierakowskie Dni Rybackie 2019

📁 Turnieje 🕔26.sierpień 2019

W dniach 23-25.08.2019 r. na kręgielni w Sierakowie rozegrano WIELKIE BRANIE czyli SIERAKOWSKIE DNI RYBACKIE. Frekwencja na tegorocznym turnieju była niższa niż zwykle, na co mógł mieć wpływ inny termin niż zwykle, ale wyniki w turnieju, szczególnie męskim bardzo okazałe. Co ciekawe największymi sypnęło w niedzielnym finale.

Ostatecznie triumfowali wśród kobiet, miejscowa juniorka młodsza – Natalia Nowak, co było pewnie dużym zaskoczeniem. Wrzosowianka grała jednak równo i w finale również wytrzymała presję w ostatnich rzutach, pokonując trzema kręglami Patrycję Grzelak z Dziewiątki-Amica Wronki i liderkę po eliminacjach Alinę Pstrąg-Wiligałę z Tucholanki JK M. Kiedrowski Tuchola.

Wśród panów wygrał Marcin Grzesiak, który w finale zagrał najlepszy wynik zawodów i swój rekord życiowy 641 kręgli. Zawodnik Alfy-Vector Tarnowo Podgórne pokonał tym samym jedynego zawodnika, który dwukrotnie przekroczył w turnieju 600 kręgli – Bartosza Kruga z Dziewiątka-Amica Wronki. Na trzecim miejscu znalazł się atakujący z dalszej pozycji Jarosław Bonk, który zagrał w finale również świetny wynik 636 kręgli.

Wyniki

Share this article with friends

Similar Articles

Wrzos Open 2024 – edycja wiosenna za nami

Wrzos Open 2024 – edycja wiosenna za nami

Zakończyliśmy wielkim finałem kolejną edycję Wrzos Open. Tym razem w dniu 02 czerwca 2024 mieliśmy okazję zobaczyć wspaniałe wyniki, które

Read More