Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

TURNIEJ O PUCHAR WIOSNY

📁 Turnieje 🕔13.kwiecień 2017

03.05.2017 na kręgielni leszczyńskiej Polonii odbył się turniej otwarty o Puchar Wiosny. W tradycyjnej formule 60 rzutów zagrali wszyscy zainteresowani najpierw w eliminacjach i później jeszcze raz uczyniło to szesnastu najlepszych.

W 120 rzutach najlepszym zawodnikiem okazał się Patryk Wawrzyniak z Leszna, rzucając 757 kręgli. Zresztą leszczynianie zdominowali całe podium turniejowe. Na drugim miejscu ze stratą 2 kręgli był Jarosław Imbierowicz a na trzecim Remigiusz Szabel (735 kręgli).

Udekorowano też najlepsze kobiety. Najlepsze okazały się dwie lubinianki. Zwyciężczyni jako jedyna z kobiet załapała się do najlepszej turniejowej szesnastki – Elwira Śleńska wykulała 370 i później 333 kręgle. Na drugim miejscu Janina Śleńska z Lubina a na trzecim Aleksandra Jarząb z Poznania.

Turniej zgromadził liczną grupę sympatyków. Mimo, że to przerwa majowa to znalazło się 61 chętnych do kręglarskiej rywalizacji.

WYNIKI KOŃCOWE
Share this article with friends

Similar Articles

35. Turniej Asów

35. Turniej Asów

W dniach 17-18.02.2024 r. w Tomaszowie Mazowieckim rozegrano 35. Turnieju Asów pod patronatem Prezydenta Miasta Tomaszów Mazowiecki - Marcina Witko.  Czwarty

Read More