Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

Turniej Miast zaprasza do Pucka

📁 Turnieje 🕔26.marzec 2018

W dniu 24 marca 2018 roku Puck gościł u siebie uczestników kolejnych, już przedostatnich zawodów, w ramach Turnieju Miast. Sobotnie zawody wśród kobiet zdominowały zawodniczki z Tarnowa Podgórnego, które zajęły trzy pierwsze pozycje. Zwyciężyła Justyna Witkowiak przed Danutą Pribe Izabelą Cwojdzińską. Wśród panów podium było już bardzie zróżnicowane, wygrał Jarosław Przytarski z Tucholi przed Janem Guzkiem z Brzeska i Marcinem Michalakiem z Wronek. Warto zaznaczyć, że o drugim miejscu zdecydowała liczba „dziewiątek” bo Janek i Marcin zagrali zgodnie po 372 kręgli.

W klasyfikacji łącznej kobiet prowadzi zwyciężczyni dwóch turniejów z rzędu (w Gostyniu i Pucku) – Justyna Witkowiak, która ma 60 pkt. przewagi nad Izabelą Cwojdzińską i 90 pkt. nad Danutą Pribe. Do rozegrania ostatni turniej w Sierakowie a tam, będzie jeszcze wszystko możliwe. Nie bez szans na podium jest jeszcze Bogusława Ułasewicz. Generalnie wszystkie panie muszą jeszcze utrzymać koncentrację bo słabszy start w zawodach może jeszcze dużo namieszać.

Wśród panów prowadzi Jarosław Przytarski, który wygrał też w dwóch turniejach (Gostyń i Puck) a za jego plecami Radosław Cwojdziński i Tomasz Michalak na pewno „nie złożyli jeszcze broni”.

W generalce miast – prowadzi Leszno (920 pkt.) przed Brzeskiem (910 pkt.), Tarnowem Podgórnym (880 pkt.), Wronkami (870 pkt.) i Gostyniem (850 pkt.). Na pewno między tymi zespołami w Sierakowie rozstrzygnie się walka o końcowy triumf.

A finał – już 21.04.2018 r. – będzie „Dziać się w Sierakowie” – zapraszamy.

Wyniki – zawody w Pucku Klasyfikacja generalna Turnieju Miast

 

Share this article with friends

Similar Articles

Wrzos Open 2024 – edycja wiosenna za nami

Wrzos Open 2024 – edycja wiosenna za nami

Zakończyliśmy wielkim finałem kolejną edycję Wrzos Open. Tym razem w dniu 02 czerwca 2024 mieliśmy okazję zobaczyć wspaniałe wyniki, które

Read More