2. Turniej Podolski Junior – zaproszenie
W dniach 12-14 czerwca 2026 r. w Sierakowie odbył się 2. Turniej PODOLSKI JUNIOR . W turnieju stworzonym dla najmłodszych kategorii
Read MoreZarząd Klubu Kręglarskiego „Dziewiątka-Amica” Wronki serdecznie dziękuje za liczny udział w pierwszych zawodach ogólnopolskiego Turnieju Miast, które odbbyły się we Wronkach w dniach 17-18.11.2023 r., szczególnie ze względu na to, że był to pierwszy Memoriał Marka Jabłońskiego, którego pożegnaliśmy w październiku.
Zawody we Wronkach wygrali Izabela Cwojdzińska z Tarnowa Podgórnego i Sławomir Bednarek z Leszna.
Gratulujemy
W dniach 12-14 czerwca 2026 r. w Sierakowie odbył się 2. Turniej PODOLSKI JUNIOR . W turnieju stworzonym dla najmłodszych kategorii
Read More