Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

Turniej Miast w Gostyniu

📁 Turnieje 🕔04.luty 2019

Czwarte zawody Turnieju Miast w grze do pełnych rozegrano w Gostyniu. 2 lutego na ulicy Strzeleckiej spotkało się 21 kobiet i 71 mężczyzn. Bardzo wysoki poziom zaprezentowali tym razem panowie a zwyciężył Jakub Klimański z Gostynia z wynikiem 408 !!! O drugim miejscu decydowała ilość dziewiątek, lepszy okazał się Krzysztof Kurpisz, który zajął miejsce drugie a na trzecim był Adrian Kujawski – obydwaj zawodnicy z Leszna zagrali po 386 kręgli. Wśród pań zwyciężyła Danuta Pribe z Tarnowa Podgórnego z wynikiem 367, na drugim miejscu leszczynianka Joanna Kurpisz a na trzecim Izabela Cwojdzińska z Tarnowa Podgórnego.

W klasyfikacji łącznej pań prowadzi nadal Izabela Cwojdzińska przed Edytą Kląskałą i Marią Michałowską, która w tej kolejce awansowała na trzecie miejsce. Wśród panów na fotelu lidera zasiadł Remigiusz Szabel, który zepchnął na drugie Przemysława Spychaja. Na miejsce trzecie panów awansował Zbigniew Klimański.

Drużynowo bez zmian – prowadzi Leszno przed Gostyniem i Brzeskiem. Jednak różnice punktów nie są duże i w turniejach w Tucholi i Sierakowie nie zabraknie emocji.

📣WYNIKI turnieju w Gostyniu Wyniki łączne TURNIEJU MIAST
Share this article with friends

Similar Articles

35. Turniej Asów

35. Turniej Asów

W dniach 17-18.02.2024 r. w Tomaszowie Mazowieckim rozegrano 35. Turnieju Asów pod patronatem Prezydenta Miasta Tomaszów Mazowiecki - Marcina Witko.  Czwarty

Read More