Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

Spinko Cup – 2 turniej z cyklu Turnieju Miast w Lesznie

📁 Turnieje 🕔08.październik 2017

W dniu 07.10.2017 r. w Lesznie odbyły się drugie zawody z cyklu Turnieju Miast – ogólnopolskiego cyklu turniejów kręglarskich w grze do pełnych, które organizują ośrodki kręglarskie w sześciu polskich miastach, we współpracy z Polskim Związkiem Kręglarskim.

W Lesznie patronat sponsorski nad turniejem objęła firma Spinko.

Zacznijmy relację tym razem od panów, bo tu świetnym rezultatem 402 kręgle zwyciężył Remigiusz Szabel z Leszna. Drugie miejsce zajął jeden z organizatorów turnieju Jerzy Szulc (Leszno) z rezultatem 389 kręgli. Tylko jeden kręgiel mniej zanotował Jarosław Przytarski z Tucholi.

Wśród pań zwyciężyła również miejscowa – Joanna Kurpisz z wynikiem 389 kręgli, wyprzedzając zawodniczkę z Tarnowa Podgórnego Justynę Witkowiak (355) i gostyniankę Violettę Kolendowicz (354).

Zmiany nastąpiły w klasyfikacji łącznej.

W klasyfikacji miast fotel lidera objęło Leszno (380 pkt.), zrzucając Brzesko (370 pkt.) na miejsce drugie. Na trzecim stopniu podium póki co jest Gostyń (360 pkt.). Rywalizacja zapowiada się interesująca i na pewno jeszcze będzie się dużo działo w kolejnych turniejach.

W indywidualnej klasyfikacji łącznej prowadzą Violetta Kolendowicz (Gostyń) i Jan Prałat (Leszno).

Kolejny turniej 25.11.2017 r. we Wronkach.

Pełne klasyfikacje Turnieju Miast na stronie oficjalnej: http://turniejmiast.pzkregl.pl

 

WYNIKI SPINKO CUP – Leszno
Share this article with friends

Similar Articles

39. Puchar Dni Borów Tucholskich – zaproszenie

39. Puchar Dni Borów Tucholskich – zaproszenie

W dniach 6-7 lipca 2024 r. rozegrano 39. Puchar Dni Borów Tucholskich. Zwycięzcami turnieju w Tucholi zostali Magdalena Wysocka (MLKS Tucholanka

Read More