Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

35 Puchar Borów Tucholskich – podsumowanie

📁 Turnieje 🕔08.lipiec 2019

 

W dniach 6-7 lipca w Tucholi rozegrano tradycyjny i jubileuszowy XXXV Puchar Borów Tucholskich. Frekwencja w letnim turnieju nie dopisała, najwyraźniej kręglarze zmęczeni są ubiegłym sezonem i ładują akumulatory na nowy. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami.

Wśród kobiet zwyciężyła pewnie Sylwia Piotrowska z Wejherowa, przez Dorotą Sawalą z Wronek i Dorotą Januszewską z Tucholi.

Wśród panów pewne zwycięstwo odniósł Sławomir Polaszek z Tucholi, za którego plecami rywalizowało kilku panów i o kolejności decydowały zbierane i pojedyncze kręgle. Ostatecznie drugi był Andrzej Schmidt a trzeci Błażej Krueger (oboje Tucholanka).

WYNIKI końcowe
Share this article with friends

Similar Articles

30. Puchar Alfy-Vector

30. Puchar Alfy-Vector

W dniach 8-13.04.2025 r. rozegrano 30. Puchar Alfy-Vector. Zawody tradycyjnie odbyły się w Kręgielni Vector w Tarnowie Podgórnym. W kategorii kobiet z

Read More