Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

Dobra frekwencja Mistrzostw Polski Sprintów i Tandemów Mieszanych Seniorów w Lesznie

📁 Turnieje 🕔18.grudzień 2017

Z nami Mistrzostwa Polski Seniorów w konkurencjach „szybkich” w sezonie 2017/2018. W tym sezonie PZKręgl. zdecydował się na zamianę terminów rozgrywania zawodów w sprintach i tandemach oraz indywidualnych i par.

Z uwagi na cykl przygotowań do imprez mistrzostw świata, termin rozgrywania indywidualnych mistrzostw Polski został przesunięty na drugą część sezonu.

Rozgrywane zawody w konkurencjach „szybkich” przyciągnął dużą liczbę graczy co spowodowało, że zawody trwały od wczesnego ranka do późnego wieczora w sobotę a także w niedzielę skończyły się później niż jesteśmy do tego przyzwyczajeni.

Emocji było sporo, i już od sobotniego ranka leszczyńska kręgielnia tętniła życiem. To bardzo cieszyło organizatorów. Dekoracje najlepszych odbywały się po zakończonych konkurencjach.

Najpierw Mazurka Dąbrowskiego odsłuchały najlepsze tandemy mieszane a tu zwyciężyli Anna Chwastynika i Mikołaj Konopka, reprezentujący Polonię 1912 Leszno.

W sprintach zwyciężyli Anna Chwastyniak z Polonii 1912 Leszno oraz Tomasz Masłowski z Alfy-Vector Tarnowo Podgórne.

Szczegóły pojedynków, które momentami były na światowym poziomie, poniżej.

Dziękujemy wszystkim za liczny udział i zapraszamy na kolejne zawody centralne, organizowane przez SKK PZKręgl.
WYNIKI

Share this article with friends

Similar Articles

35. Turniej Asów

35. Turniej Asów

W dniach 17-18.02.2024 r. w Tomaszowie Mazowieckim rozegrano 35. Turnieju Asów pod patronatem Prezydenta Miasta Tomaszów Mazowiecki - Marcina Witko.  Czwarty

Read More