2. Turniej Podolski Junior – zaproszenie
W dniach 12-14 czerwca 2026 r. w Sierakowie odbył się 2. Turniej PODOLSKI JUNIOR . W turnieju stworzonym dla najmłodszych kategorii
Read MoreW dniach 5-8 maja w Lesznie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów, w których wystąpiła czołówka polskich kręglarzy.
Wśród kobiet zwyciężyła Nicoletta Dudziak z Polonii 1912 Leszno, która po wyrównanej walce pokonała Małgorzatę Fajkus z Polonii Łaziska Górne i Agatę Banaszak-Kamińską z Czarnej Kuli Poznań.
Wśród mężczyzn wygrał Jakub Osiewicz ze Startu Gostyń, który po również ciekawej rywalizacji pokonał Dawida Strzelczaka z Alfy-Vector Tarnowo Podgórne oraz Mikołaja Konopkę reprezentującego Polonię 1912 Leszno.
W dniach 12-14 czerwca 2026 r. w Sierakowie odbył się 2. Turniej PODOLSKI JUNIOR . W turnieju stworzonym dla najmłodszych kategorii
Read More