Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

Mistrzostwa Polski Par i Tandemów w grze do pełnych

📁 Turnieje 🕔17.październik 2017

Małżeństwo Cwojdzińskich, reprezentujący Alfę-Vector Tarnowo Podgórne, mogą na pewno uznać Mistrzostwa Polski w Gostyniu za bardzo udane. Radek i Iza zdobyli tytuły mistrzowskie w parach ze swoimi partnerami a w tandemach, już razem, zajęli miejsce drugie.

W parach kobiet wspomniana Izabela Cwojdzińska grała wspólnie z Justyną Witkowiak. Wynik Izy (384) był najlepszym wynikiem wśród pań, Justyna dołożyła 348 kręgli i to (732 kręgle) wystarczyło do zajęcia pierwszego miejsca. Na drugim finiszowała para Izabela Rucińska (Pleszew) i Anna Pawłowska (Leszno) z łącznym rezultatem 725 kręgli. Na trzecim miejscu stanął duet chyba najbardziej utytułowany – Danuta Pribe  / Jadwiga Wojcieszak z Alfy-Vector Tarnowo Podgórne.

Wśród par mężczyzn zwyciężył duet Alfy-Vector Tarnowo Podgórne – Radosław Cwojdziński i Jacek Wojcieszak. Zwycięzcy uzyskali 750 kręgli i wyprzedzili drugich leszczynian tylko o 3 kręgle a byli nimi Norbert Szymański i Adrian Kujawski. Miejsce trzecie zajęli gospodarze zawodów, zawodnicy Stowarzyszenia Gostyńska Liga Kręglarska – Maciej MatylaMarek Podyma a uzyskali 739 kręgle.

W konkurencji tandemów mieszanych zwyciężył duet Magdalena Kaźmierczak (Śrem) i Zdzisław Knasiak (OZK Poznański). Do zwycięstwa wystarczył wynik 722. Na miejscu drugim uplasowali się Izabela i Radosław Cwojdziński osiągając 712 kręgle. Na najniższym poziomie podium stanęli leszczyniacy – Joanna KurpiszPiotr Sierpowski (709).

 

WYNIKI ONLINE 📷Zdjęcia
Share this article with friends

Similar Articles

39. Puchar Dni Borów Tucholskich – zaproszenie

39. Puchar Dni Borów Tucholskich – zaproszenie

W dniach 6-7 lipca 2024 r. rozegrano 39. Puchar Dni Borów Tucholskich. Zwycięzcami turnieju w Tucholi zostali Magdalena Wysocka (MLKS Tucholanka

Read More