Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

📁 Turnieje 🕔31.marzec 2019

W dniach 29-31.03.2019 r. w Gostyniu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. 

Na 6-torowej kręgielni OSiR-u zawodniczki i zawodnicy rywalizowały o tytuły mistrzowskie w kategoriach: indywidualnej, par, drużynowej, sprint oraz tandemów mieszanych.
Niewątpliwie były to mistrzostwa z kilkoma niespodziewanymi wynikami ale też mieliśmy jedną wyjątkową dominatorkę a była to Nicoletta Dudziak z Polonii 1912 Leszno, która do domu wróciła z czterema !!! złotymi krążkami. Największą niespodzianką zawodów był niewątpliwie Patryk Dworczyk z OSiR Vector Tarnowo Podgórne, który zdobył nieoczekiwanie aż 3 srebrne medale. Multimedalistów mieliśmy więcej – zapraszamy do zapoznania się z wynikami i zdjęciami.

W punktacji klubowej zwyciężyła Dziewiątka-Amica Wronki ale w klasyfikacji medalowej bezkonkurencyjnie wypadła Polonia 1912 Leszno, która z Gostynia wywiozła aż 6 krążków złotych, dorzucając jeszcze 1 srebro i 2 brązy.

 

📣Wyniki końcowe 📷ZDJĘCIA <źródło: Dziewiątka-Amica Wronki>

 

 

Share this article with friends

Similar Articles

5. Amica Kids we Wronkach

5. Amica Kids we Wronkach

W dniach 13-16.06.2024 r. we Wronkach rozegrano 5. Amica Kids. W zawodach zorganizowanych przez Klub Kręglarski "Dziewiątka-Amica" Wronki uczestniczyło łącznie 80.

Read More