2. Turniej Podolski Junior – zaproszenie
W dniach 12-14 czerwca 2026 r. w Sierakowie odbył się 2. Turniej PODOLSKI JUNIOR . W turnieju stworzonym dla najmłodszych kategorii
Read MoreW dniach 29.05.-01.06.2025 r. rozegrano Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn powyżej 50. i 60. roku życia.
Mistrzami Polski w sezonie 2024/25 zostali:
Kobiety 50+ – Agata Banaszak-Kamińska (KS Czarna Kula Poznań)
Mężczyźni 50+ – Sławomir Bednarek (KS Stal Pleszew)
Kobiety 60+ – Agata Banaszak-Kamińska (KS Czarna Kula Poznań)
Mężczyźni 60+ – Marek Podyma (KS Start Gostyń)
W dniach 12-14 czerwca 2026 r. w Sierakowie odbył się 2. Turniej PODOLSKI JUNIOR . W turnieju stworzonym dla najmłodszych kategorii
Read More