Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

Grand Prix Polski w Pucku

📁 Turnieje 🕔03.październik 2015
Grand Prix Polski w Pucku

W tym roku Grand Prix Polski do pełnych zostanie rozegrane w cyklu pięciu turniejów. Pierwszy turniej we wrześniu odbył się w Pucku o czym informowaliśmy na łamach kregle.net

Zwycięstwo wśród kobiet odniosła Beata Kaczmarek, która  uzyskała rezultat 348 kręgli. Na drugim miejscu zawody w Pucku zakończyła Justyna Witkowiak (339) a na miejscu trzecim uplasowała się zwyciężczyni zeszłorocznej edycji Grand Prix Polski – Teresa Kowalska z Wronek (336). Miejsce tuż za podium dla drugiej reprezentantki Wronek – Marzenny Spychały (329).

Troszkę wyższy poziom sportowy zaprezentowali w Pucku panowie. Zwyciężył Jacek Wojcieszak , który uzyskał świetny rezultat 380 kręgli. Drugie miejsce zajął Karol Nowak (359) a na najniższym stopniu stanął Marek Borowiak (355). Pechową czwartą pozycję uzyskał Maciej Falbierski, który również zagrał 355 kręgli ale zgodnie z regulaminem o miejscu decydowały lepiej zagrane poszczególne tory.

Przypomnijmy, że zawodniczki i zawodnicy za miejsca w poszczególnych turniejach zdobywają punkty, które po podliczeniu dają nam klasyfikację całego cyklu Grand Prix Polski, którego podsumowanie w tym sezonie odbędzie się na ostatnim turnieju w Sierakowie.

Wyniki 1 turnieju Grand Prix Polski 2015/2016 – PUCK – 29.09.2015