Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

FINAŁ TURNIEJU MIAST – Sieraków

📁 Turnieje 🕔13.kwiecień 2019

W Sierakowie rozstrzygnięto tegoroczną rywalizację w Turnieju Miast. W szóstym, ostatnim, turnieju zwyciężyła Justyna Witkowiak z Tarnowa Podgórnego przed Reginą Gawłowską z Poznania i Joanną Kurpisz z Leszna. Sierakowski turniej miał znaczenie dla podium całego cyklu. Dzięki zwycięstwu Justyna Witkowiak awansowała na drugą pozycję, piąta w Sierakowie Edyta Kląskała z Wronek pozwoliła jej utrzymać podium w cyklu – miejsce trzecie. Zwycięstwo w całym cyklu zapewniła sobie już wcześniej Izabela Cwojdzińska z Tarnowa Podgórnego, która w Sierakowie zagrać nie mogła.

Wśród mężczyzn mieliśmy ciekawą rywalizację w ostatnim turnieju, który namieszał też w klasyfikacji końcowej. W ostatnim turnieju zwyciężył Mikołaj Hajnsz z Gostynia przed Przemysławem Spychajem z Pleszewa i Krzysztofem Sobólem z Brzeska. Co ciekawe piąte miejsce Radosława Cwojdzińskiego (Tarnowo Podgórne) dało mu awans w generalce na pierwsze miejsce i to on zdobył główne trofeum cyklu Turnieju Miast. Drugie miejsce w cyklu dla Remigiusza Szabela z Leszna a trzecie dla świetnie finiszującego Przemka Spychaja. Rywalizacja wśród mężczyzn była bardzo interesująca w tym sezonie i do ostatniego turnieju nic nie było wiadomo.

W rywalizacji drużynowej ostatni turniej mógł coś zmienić ale tak się nie stało. Wygrała drużyna z Leszna przed Gostyniem i Tucholą.

Szczegółowe wyniki poniżej. Dziękujemy za udział w rywalizacji w Turnieju Miast w edycji 2018/2019 i do zobaczenia w kolejnym sezonie.

 

Wyniki końcowe turnieju w Sierakowie Klasyfikacja generalna – końcowa

Share this article with friends

Similar Articles

Wrzos Open 2024 – edycja wiosenna za nami

Wrzos Open 2024 – edycja wiosenna za nami

Zakończyliśmy wielkim finałem kolejną edycję Wrzos Open. Tym razem w dniu 02 czerwca 2024 mieliśmy okazję zobaczyć wspaniałe wyniki, które

Read More