Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

Finał Grand Prix Polski do pełnych w PUCKU

📁 Turnieje 🕔25.kwiecień 2017
Finał Grand Prix Polski do pełnych w PUCKU

W Pucku zakończyliśmy zmagania w Grand Prix Polski do pełnych sezonu 2016/2017. Na kręgielni OKSiT’u startowało 56 kręglarzy, frekwencja zdecydowanie niższa niż w turniejach w Wielkopolsce – jednak odległość robi swoje. Z czołówki klasyfikacji generalnej  jednak większość zawodniczek i zawodników dojechała, z małymi wyjątkami, no i było interesująco.

Ostatecznie wśród pań zwyciężyła Izabela Cwojdzińska z Tarnowa Podgórnego, która w ostatnim turnieju zajęła drugą pozycję. Drugie miejsce Grand Prix Polski zajęła również zawodniczka z Tarnowa Podgórnego, najlepsza w puckim turnieju, Justyna Witkowiak. Z trzeciej lokaty mogła cieszyć się poznanianka Bogusława Ułasewicz.

Wśród panów dwie pierwsze lokaty Grand Prix Polski należały do zawodników z Gostynia. Najlepszym okazał się Andrzej Zagata, który był najlepszy w Pucku. Na drugim stopniu podium stanął Maciej Matyla a na najniższym zawodnik z Sierakowa – Karol Nowak.

WYNIKI KOŃCOWE

 

Share this article with friends

Similar Articles

5. Amica Kids we Wronkach

5. Amica Kids we Wronkach

W dniach 13-16.06.2024 r. we Wronkach rozegrano 5. Amica Kids. W zawodach zorganizowanych przez Klub Kręglarski "Dziewiątka-Amica" Wronki uczestniczyło łącznie 80.

Read More