Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów

📁 Turnieje 🕔03.czerwiec 2019

 

Na 6-torowej kręgielni w Łaziskach Górnych rozegrane zostały ostatnie centralne zawody. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów zgromadziło po kilka zespołów, które zagrały na dobrym poziomie sportowym, co było efektem dobrze przygotowanego obiektu przez współorganizatorów z Polonii Łaziska Górne, co warto podkreślić.

Zaczniemy od podsumowania turnieju chłopców, bo to oni rozpoczęli pierwsi rywalizację. Od początku zawodów na czoło wysunęło się kilka zespołów ale najmocniej w turniej weszła Pilica. To oni dowieźli do końca pierwszą pozycję choć nie mogli być pewni swego do końca bo rywalizacja o medale była interesująca do ostatnich rzutów. Ostatecznie podium wyglądało następująco: Pilica Tomaszów MazowieckiBOSiR BrzeskoDziewiątka-Amica Wronki. Chyba największą niespodzianką turnieju był brak medalu Startu Gostyń.

Również ciekawie wyglądała rywalizacja dziewcząt. Tu także kilka zespołów walczyło do ostatniego bloku o medale. Ostatecznie ze złotem z Łazisk Górnych wyjechała Polonia 1912 Leszno, ze srebrem Dziewiątka-Amica Wronki a brązem Alfa-Vector Tarnowo Podgórne.

📣Wyniki
Share this article with friends

Similar Articles

5. Amica Kids we Wronkach

5. Amica Kids we Wronkach

W dniach 13-16.06.2024 r. we Wronkach rozegrano 5. Amica Kids. W zawodach zorganizowanych przez Klub Kręglarski "Dziewiątka-Amica" Wronki uczestniczyło łącznie 80.

Read More