Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

6. Memoriał Ryszarda Bonka – podsumowanie

📁 Turnieje 🕔24.marzec 2025

W dniach 19-23.03.2025 r. byliśmy organizatorami VI Memoriału Ryszarda Bonka ? Turniej był szóstym z kolei z siedmiu rozgrywanych w cyklu Młodzieżowego Grand Prix Polski w sezonie 2024/25.

W turnieju wystartowało rekordowo łącznie 235. zawodników z 10. klubów, w ośmiu kategoriach wiekowych ??
W kategorii młodzików Jakub Pieckenhagen (KK Wrzos Podolski Sieraków) ustanowił rekord Polski w kombinacji wynikiem 1173 kręgli.

Nasz klub reprezentowała również rekordowo duża grupa, zwłaszcza w najmłodszej kategorii żaków, którzy ze startu na start robią spore postępy ? Na wyróżnienie zasługuje Maks Masłowski, który wywalczył drugie miejsce i jako jedyny z naszego klubu znalazł się na podium ?? Dobry start zaliczył Maksymilian Skalski, który zagrał swój najlepszy dotychczas wynik i zajął 10. miejsce. W finale młodziczek zagrała Gabriela Gdowska, która zakończyła zawody na 7. miejscu.
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Podczas uroczystych dekoracji gościliśmy w kręgielni Wicewójta Gminy Tarnowo Podgórne – Piotra Kaczmarka oraz Jana Majchrzaka (Prezes Wielkopolskiego OZK), którzy wręczali najlepszym zawodnikom puchary, nagrody oraz pamiątki ufundowane przez Gminę Tarnowo Podgórne.

I na sam koniec… WIELKIE DZIĘKI!!! dla wszystkich uczestników 6. Memoriału Ryszarda Bonka. Było miło Was gościć ? Już teraz gorąco zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji w przyszłym roku ?

Turniej współfinansowany przez:

Share this article with friends

Similar Articles

30. Puchar Alfy-Vector

30. Puchar Alfy-Vector

W dniach 8-13.04.2025 r. rozegrano 30. Puchar Alfy-Vector. Zawody tradycyjnie odbyły się w Kręgielni Vector w Tarnowie Podgórnym. W kategorii kobiet z

Read More