Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

42. Puchar Poznania – podsumowanie

📁 Turnieje 🕔01.wrzesień 2019

Zawody 42. Pucharu Poznania zostały rozegrane w dniach 29.08.-01.09.2019 r. oczywiście na kręgielni Czarnej Kuli Poznań.

W konkurencji mikstów triumfowały dwie pary Alfy-Vector Tarnowo Podgórne i dodatkowo były to duety małżeńskie. Na pierwszym miejscu zameldowali się Strzelczakowie – Marta i Dawid a na miejscu drugim Torkowie – Izabela i Leszek. Trzecie miejsce w turnieju zajął duet Czarnej Kuli Poznań – Agata Banaszak i Sebastian Piosik.

Indywidualnie wśród pań najlepszą okazała się Julia Rzyha, która była lepsza od koleżanki klubowej z Czarnej Kuli – Agaty Banaszak oraz od Małgorzaty Kurcok, która w turnieju reprezentowała Kadrę Narodową U23 (podczas konsultacji w Tarnowie Podgórnym), grająca w barwach Polonii Łazisk Górnych. W kategorii mężczyzn najlepszy zdecydowanie był Dawid Strzelczak, który jako jedyny złamał barierę 600 kręgli. Na drugim miejscu rywalizację zakończył Marcin Grzesiak a na trzecim Leszek Torka. Cała trójka najlepszych panów w turnieju reprezentuje Alfę-Vector Tarnowo Podgórne.

W turnieju zagrało łącznie 72 zawodniczek i zawodników, w tym pięciu zawodników z estońskiego PinPin Tallin.

 

📣WYNIKI
Share this article with friends

Similar Articles

35. Turniej Asów

35. Turniej Asów

W dniach 17-18.02.2024 r. w Tomaszowie Mazowieckim rozegrano 35. Turnieju Asów pod patronatem Prezydenta Miasta Tomaszów Mazowiecki - Marcina Witko.  Czwarty

Read More