Artykuł

1. Memoriał Zbigniewa Sieniawskiego za nami…

📁 Turnieje 🕔16.czerwiec 2025

W dniach 13-15 czerwca 2025 rozegrano pierwszy z trzech turniejów cyklu Letniego Grand Prix Polski w kręglarstwie klasycznym.

Turniej w Pucku zgromadził na starcie 76. zawodników. Eliminacje i finały rozgrywano w formule 60 rzutów do pełnych.
Wśród kobiet zwyciężyła Natalia Bucholc (MLKS Tucholanka Tuchola), najlepszym wśród mężczyzn okazał się Michał Szulc (SKK Polonia 1912 Leszno).

Share this article with friends

Similar Articles