Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

Informacja – Młodzieżowa Grupa Centralnego Szkolenia – Polska 2020

📁 Kadra Narodowa 🕔02.lipiec 2019
Informacja – Młodzieżowa Grupa Centralnego Szkolenia – Polska 2020

Najważniejszym celem sportowym naszej sekcji na sezon 2019/2020 jest jak najlepszy start Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata 2020 w Tarnowie Podgórnym. Aby ten cel osiągnąć musimy zaangażować całą kręglarską Polskę i wybrać najlepiej przygotowaną Reprezentację Polski.

Wzorem lat ubiegłych powstaje szeroka Grupa Centralnego Szkolenia, w tym roku nazwana POLSKA 2020, w której zaangażowanych będzie około trzydziestu zawodniczek i zawodników. Grupa ta została wybrana w dniu 12.06.2019 na podstawie osiąganych do tej pory wyników, będzie ona monitorowana i korygowana co kilka miesięcy na podstawie aktualnych wyników i zaangażowania w przygotowania.

Aby osiągnąć cel musimy zaangażować się wszyscy, zarówno zawodniczki i zawodnicy, jak i trenerzy i działacze klubowi. Musimy pracować nad należytym przygotowaniem sportowym ale też organizacyjnym. Stąd zachęcamy wszystkich do współpracy, wymiany opinii. Oczywiście aby zrealizować cel musimy działać systemowo i ktoś musi koordynować cały proces.

Sztab szkoleniowy, który działa przy Sekcji Kręglarstwa Klasycznego, ma pełne zaufanie ze strony Zarządu Sekcji i pełne wsparcie w realizacji zadań.

Poniżej skład Grupy Centralnego Szkolenia – Polska 2020. Z grupy tej powoływane będą osoby na różnego typu konsultacje i na bieżąco monitorowane będą wszystkie starty. Na tej podstawie w grudniu 2019 grupa będzie poddana kolejnej selekcji.

Wszystkim życzymy owocnej pracy i pełnego zaangażowania.

 

Maciej Kląskała – Przewodniczący Sekcji Kręglarstwa Klasycznego PZKręgl.

Share this article with friends

Similar Articles

Mecz Niemcy – Polska U23

Mecz Niemcy – Polska U23

20 kwietnia w niemieckim Friedrichshain reprezentacja Polski juniorów (U23) rozegrała mecz Niemcami. Sprawdzian przed zbliżającymi się majowymi Mistrzostwami Świata nie przebiegł

Read More