2. Turniej Podolski Junior – zaproszenie
W dniach 12-14 czerwca 2026 r. w Sierakowie odbył się 2. Turniej PODOLSKI JUNIOR . W turnieju stworzonym dla najmłodszych kategorii
Read MoreW dniach 6-8.06.2025 r. w 4-torowej kręgielni we Wronkach rozegrano Mistrzostwa Polski do pełnych w konkurencji indywidualnej i drużynowej.
Mistrzami Polski zostali:
Indywidualnie kobiety – Agata Banaszak-Kamińska (KS Czarna Kula Poznań)
Indywidualnie mężczyźni – Adrian Zagata (KS Start Gostyń)
Drużynowo kobiety – KS Czarna Kula Poznań (Kamila Rutkowska, Agata Banaszak-Kamińska, Wioletta Wabińska)
Drużynowo mężczyźni – KS Start Gostyń 1 (Adrian Zagata, Bogusław Zagata, Andrzej Zagata)
W dniach 12-14 czerwca 2026 r. w Sierakowie odbył się 2. Turniej PODOLSKI JUNIOR . W turnieju stworzonym dla najmłodszych kategorii
Read More