31. Puchar Alfy-Vector
31. Puchar Alfy-Vector przechodzi do historii. Gospodarze nie byli tym razem gościnni i odnieśli podwójne zwycięstwo. W kategorii kobiet triumfowała Liwia
Read MoreW dniach 17-18.02.2024 r. w Tomaszowie Mazowieckim rozegrano 35. Turnieju Asów pod patronatem Prezydenta Miasta Tomaszów Mazowiecki – Marcina Witko.
Czwarty turniej z cyklu Grand Prix Polski nie przyniósł spektakularnych wyników, lecz emocji nie zabrakło. Wśród kobiet zwyciężyła zawodniczka KS Czarna Kula Poznań – Katarzyna Żurczak. W mężczyznach triumfował Mateusz Klecha (SKK Polonia 1912 Leszno). Zwycięzcy Turnieju Asów wysunęli się na prowadzenie w łącznej klasyfikacji GPP po czterech rozegranych turniejach.
Do końca cyklu pozostały jeszcze do rozegrania trzy turnieje, a najbliższy odbędzie się w Tarnowie Podgórnym w dniach 11-14.04.2024 r., podczas Pucharu Alfy-Vector.
31. Puchar Alfy-Vector przechodzi do historii. Gospodarze nie byli tym razem gościnni i odnieśli podwójne zwycięstwo. W kategorii kobiet triumfowała Liwia
Read More