Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

Zmarł Tadeusz Bożek

📁 Od redakcji 🕔23.kwiecień 2021

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 22.04.2021 r. zmarł Tadeusz Bożek – wieloletni zawodnik i działacz Klubu Sportowego Polonia i MOSiR Łaziska Górne. Trener koordynator Młodzieżowej Kadry Wojewódzkiej Śląskiego Okręgowego Związku Kręglarskiego. Sekretarz Generalny Śląskiego Okręgowego Związku Kręglarskiego. Pod jego skrzydłami kręglarskie pasje rozwijało wiele zawodniczek i zawodników w Łaziskach Górnych. Trener Kadry Narodowej Kobiet, który odnosił wiele medalowych sukcesów na Mistrzostwach Świata.

Wielki kibic Górnika Zabrze, który był wielce oddany w jego sprawy, współtworząc i działając czynnie w ramach stowarzyszenia Socios Górnik. Pasjonat sportu ogólnie, można było z nim rozmawiać o wielu dyscyplinach.

Wspaniały człowiek, z którym można było spędzać miło czas, nie nudząc się, słuchać śląskich żartów a też często zastanowić się nad życiową radą.

Tadziu, żegnamy Cię z wielkim żalem.

 

Rodzinie zmarłego, przede wszystkim żonie Mirce – naszej kręglarskiej koleżance, składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się w dniu 28.04.2021 r. o godzinie 9:00 w kościele w Łaziskach Średnich przy ulicy Wyszyńskiego.

 

Składamy serdeczne podziękowania Polskiemu Związkowi Kręglarskiemu, delegacjom klubowym i przyjaciołom kręglarzom oraz wszystkim, którzy wsparli nas słowami otuchy i serdeczną myślą, przekazali kondolencje i uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu naszego ukochanego męża i brata Tadeusza Bożka.

Żona Mirosława i siostra Urszula.

Share this article with friends

Similar Articles

Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

Wiele radości, wszelkiej pomyślności, radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz zdrowia, pogody ducha, w życzliwej i pełnej ciepła atmosferze przy świątecznym

Read More