Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

Kręglarska Liga Typerów 2019/20

📁 Od redakcji 🕔02.wrzesień 2019

W imieniu Karola Kęsego zapraszamy Was do kolejnej edycji LIGI TYPERÓW. Poniżej zamieszczamy treść maila, który otrzymaliśmy do redakcji. Oczywiście jak co roku możecie typować wyniki za pośrednictwem naszej stron. W menu głównym znajdziecie odnośnik do TYPERA.

Zabawa, tak jak w poprzednim roku, odbywać się będzie poprzez stronę typer.czarnakula.vot.pl.

Możliwość typowania pierwszych kolejek ligowych została już odblokowana.

Z ważnych informacji chciałbym wspomnieć, że analogicznie jak w zeszłym roku:
  • Ze względu na późne (niecały tydzień do zamknięcia okna typowania) udostępnienie do typowania spotkań pierwszego weekendu ligowego (07-08.09.2019), typy tych spotkań zostaną uwzględnione w klasyfikacji tylko warunkowo.
  • Jeżeli liczba uczestników, którzy wezmą udział w typowaniu drugiego weekendu ligowego (14-15.09.2019) będzie przynajmniej dwukrotnie większa w stosunku do liczby osób, które wezmą udział w typowaniu pierwszego, to w/w typy zostaną unieważnione. W przeciwnym wypadku typy te zostaną zaliczone.
  • Wprowadzenie takiego warunku spowodowane jest koniecznością wyrównania szans wobec wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w zabawie, a ze względu na zbyt krótki czas udostępnienia możliwości typowania nie będą w stanie oddać swoich typów.

Zapraszam do rejestrowania się i typowania.

Pozdrawiam,
Karol Kęsy

Share this article with friends

Similar Articles

Gramy razem z Filipem

Gramy razem z Filipem

TORYwolne wspólnie z partnerami dziękują wszystkim za wczorajszy wspaniały dzień (22.06.2024 r.) pełen emocji, radości i wspólnej zabawy Dzięki

Read More