Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

Typer 2018/19

📁 Od redakcji 🕔29.sierpień 2018
W imieniu Karola Kęsego zapraszamy Was do kolejnej edycji LIGI TYPERÓW.  Poniżej zamieszczamy treść maila, który otrzymaliśmy do redakcji.
Cześć,
w tym roku podobnie jak w poprzednich sezonach wraz z KS Czarna Kula Poznań organizujemy Kręglarską Ligę Typerów. Byłbym wdzięczny za umieszczenie informacji o starcie konkursu na kregle.net.
Zabawa, tak jak w poprzednim roku, odbywać się będzie poprzez stronę typer.czarnakula.vot.pl.Możliwość typowania pierwszych kolejek ligowych została już odblokowana.

Z ważnych informacji chciałbym wspomnieć, że analogicznie jak w zeszłym roku:
  • Ze względu na późne (nieco ponad tydzień do zamknięcia okna typowania) udostępnienie do typowania spotkań pierwszego weekendu ligowego Superligi Mężczyzn (08-09.09), typy tych spotkań zostaną uwzględnione w klasyfikacji tylko warunkowo.
  • Jeżeli liczba uczestników, którzy wezmą udział w typowaniu drugiego weekendu ligowego (15-16.09) będzie przynajmniej dwukrotnie większa w stosunku do liczby osób, które wezmą udział w typowaniu pierwszego, to w/w typy zostaną unieważnione. W przeciwnym wypadku typy te zostaną zaliczone.
  • Wprowadzenie takiego warunku spowodowane jest koniecznością wyrównania szans wobec wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w zabawie, a ze względu na zbyt krótki czas udostępnienia możliwości typowania nie będą w stanie oddać swoich typów.

Zapraszam do rejestrowania się i typowania.

Pozdrawiam,
Karol Kęsy

Share this article with friends

Similar Articles

Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

Wiele radości, wszelkiej pomyślności, radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz zdrowia, pogody ducha, w życzliwej i pełnej ciepła atmosferze przy świątecznym

Read More