Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

Kalendarz zaległych imprez centralnych

📁 Komunikaty PZKręgl. 🕔04.czerwiec 2020

Miło nam poinformować, że po wprowadzeniu IV etapu zmian w zakresie znoszenia części zakazów, związanych z pandemią, Zarząd SKK PZKręgl. przygotował i zatwierdził kalendarz imprez centralnych, które zostaną rozegrane w nowych terminach.

Większość klubów powraca powoli do treningów, zakładamy że okres wakacyjny będzie wyjątkowo czasem treningów – przerwa wywołana pandemią musi zmienić nasz zaplanowany wcześniej rytm. Wszystkie kluczowe imprezy – zaległe z sezonu 2019/2020, do których zaliczają się przede wszystkim wszystkie Mistrzostwa Polski – zostały zaplanowane od 14 sierpnia i wejdą w czas trwania nowego sezonu.

Podjęliśmy decyzję o anulowaniu w sezonie 2019/2020 cyklu Młodzieżowego Grand Prix Polski, uznając klasyfikację jako nierozstrzygniętą. Turnieje, które nie zostały rozegrane mogą się odbyć, w terminach które zaproponują bezpośredni ich organizatorzy. Bierzemy pod uwagę, że mogą to być terminy w okresie letnich wakacji.

Podjęliśmy również decyzję o rozstrzygnięciu edycji Turnieju Miast 2019/2020, uznając za zakończoną klasyfikację po pięciu turniejach. Dekoracja najlepszych odbędzie się podczas Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski do pełnych.

Cykl Grand Prix Polski w grze sportowej zostanie rozstrzygnięty Pucharem Alfy-Vector, który odbędzie się 19-20.09.2020.

Zwracamy uwagę, że miejsca rozgrywania turniejów zachowujemy wg ustalonych wcześniej – jednakże wymaga to jeszcze potwierdzenia z właścicielami obiektów. Takich ustaleń dokonamy w możliwie najszybszym czasie.

Share this article with friends

Similar Articles