Artykuł

Mistrzostwa Polski Seniorów – Sprinty i Tandemy Mieszane

📁 zaproszenia 🕔23.Listopad 2019

Czekamy za Waszymi zgłoszeniami na Mistrzostwa Polski Seniorów w konkurencjach sprintów i tandemów mieszanych.

UWAGA – z uwagi na niemożliwość rozegrania zawodów w Lesznie – Mistrzostwa Polski zostaną rozegrane we Wronkach.

Informacja organizacyjna

UWAGA! Rozpiska startowa ze względu na planowane szybsze rozegranie Mistrzostw Polski została zmodyfikowana. Przebiega MP będzie się odbywał w innym wariancie jak przed rokiem.
W sobotę od godz. 8.00 zaczynamy grę tandemami mieszanymi do fazy finałowej (po zakończeniu około godz. 15.10 uroczysta dekoracja medalistów). Zaraz po dekoracji rozpoczynają grę sprinty seniorów (1/32 – 5 pojedynków), potem sprinty seniorek (1/16 i 1/8). Planowane zakończenie około godz. 21.00.
W niedzielę o godz. 8.00 rozpoczynają sprinty seniorów (od fazy 1/16 do finału). Po finałach seniorów rozegramy sprint seniorek (od fazy 1/4 do finału).
Planowana dekoracja medalistów w konkurencji sprintów – godz. 16.30.
Ze względu na możliwość przyspieszenia czasowego planu startowego prosimy Was o szybsze przybycie na kręgielnię . Zapewni to sprawne i czasowe zakończenie zawodów.

🏅Ranking • Plan startowy • Wyniki

Komunikat Przewodniczącego KGiD SKK PZKręgl.
Komisji Gier i Dyscypliny w konsultacji z Zarządem SKK po przeanalizowaniu prośby KS Czarna Kula Poznań podjęła decyzję o nie zaliczaniu punktów z 5. kolejki Superligi Kobiet  do podsumowania rankingu na dzień 04.12.2019 r. w celu wyłonienia klasyfikacji zawodniczek i zawodników do MPS w konkurencji sprint i tandemów mieszanych we Wronkach.
Argumentacja => kobiece drużyny KS Czarna Kula Poznań oraz MLKS Tucholanka Tuchola w wyniku przełożenia zaległego meczu na termin późniejszy zostały pozbawione możliwości zdobycia punktów do klasyfikacji rankingowej, w odróżnieniu od pozostałych drużyn.

Udostępnij artykułu swoim znajomym
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły | Akceptuj