Artykuł

Mistrzostwa Polski Seniorów A (powyżej 50 i 60 lat)

📁 zaproszenia 🕔16.Lipiec 2020
Mistrzostwa Polski Seniorów A (powyżej 50 i 60 lat)

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się na Mistrzostwa Polski Seniorów powyżej 50 i 60 lat, które odbędą się w dniach 21-23.08. w Gostyniu. Podobnie jak w ubiegłym roku pierwszy start wyłoni Mistrzów Polski powyżej 60 lat, w finale powalczą najlepsi o tytuł Mistrza Polski pow. 50 lat.

Z uwagi na zamrożony pandemią kręglarski kalendarz, zawody są przeniesione na sierpień ze swojego pierwotnego terminu. Zwracamy więc uwagę, że zawody są rozgrywane za sezon 2019/2020 i obowiązują licencje ważne na sezon już miniony.

Turniej Mistrzostw Polski jest połączony z turniejem kwalifikacyjnym Mistrzostw Europy powyżej 60 lat. Zawodnicy, którzy będą startować w kwalifikacjach muszą spełniać wymagania regulaminu Turnieju Kwalifikacyjnego (szczególnie jeśli chodzi o datę urodzenia). Regulamin jest zawarty w osobnym OGŁOSZENIU.

UWAGA! Jeżeli sobotnie bloki w ramach MP Seniorów U50 i U60 zapełnią się, organizator zapewni miejsca startowe  w piątek.

Informacja organizacyjna MP Seniorów U50 i U60 Plan Gier / Startplan • WYNIKI / ERGEBNNISE

Zgodnie ze stanowiskiem Ministerstwa Zdrowia orzeczenia lekarskie dla sportowców wydane w ramach wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich, których termin ważności upłynął po dniu 7 marca 2020 r., zachowują swoją ważność – nie dłużej jednak niż do upływu 60 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.

Okresowe badania lekarskie – COVID-19 Koronawirus – aktualne zasady i ograniczenia
Udostępnij artykułu swoim znajomym

Podobne artykuły

Mistrzostwa Polski Młodzików SIERAKÓW 2019/20

Mistrzostwa Polski Młodzików SIERAKÓW 2019/20

W dniach 4-6.09.2020 r. w Sierakowie odbędą się zaległe Mistrzostwa Polski Młodzików. Na 4-torowej kręgielni zawodniczki i zawodnicy rywalizować będę

Więcej informacji
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły | Akceptuj