Artykuł

Komunikat !!! Wstrzymane wszystkie imprezy z kalendarza centralnego PZKręgl.

📁 zaproszenia 🕔12.Marzec 2020
Komunikat !!! Wstrzymane wszystkie imprezy z kalendarza centralnego PZKręgl.

Koleżanki i Koledzy,

z uwagi na dynamiczną sytuację w kraju i na świecie, związaną z epidemią, wstrzymujemy do odwołania organizację wszelkich imprez centralnych, które są ujęte w kalendarzu PZKręgl. Sekcji Kręglarstwa Klasycznego na sezon 2019/2020.

Zdajemy sobie sprawę, że mocno utrudni to nam wszystkim realizację planów sportowych. Ufamy, że sytuacja się poprawi i będziemy w stanie zaproponować nowe terminy dla kluczowych imprez rangi Mistrzostwo Polski, szczególnie w kategoriach młodzieżowych, punktowanych w systemie Sportu Młodzieżowego.

Dziś wszyscy zachowajmy spokój ale wykażmy też dużą odpowiedzialność by zwalczyć rozprzestrzenianie się groźnego wirusa.

DOBRY RZUT
Maciej Kląskała
Przewodniczący Sekcji Kręglarstwa Klasycznego PZKręgl.

Udostępnij artykułu swoim znajomym

Podobne artykuły

Komunikat SKK PZKręgl. w sprawie możliwości rozpoczęcia treningów

Komunikat SKK PZKręgl. w sprawie możliwości rozpoczęcia treningów

Od dnia 18 maja 2020 r. ulegają zmianie ograniczenia Rozporządzenia Rady Ministrów, które umożliwia wykorzystywanie hal i sal sportowych w

Więcej informacji
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły | Akceptuj