Polski Serwis Kręglarski

Kręgle klasyczne – sport na całe życie

Artykuł

2. Memoriał Bogumiła Kulki – zaproszenie

📁 zaproszenia 🕔13.maj 2023
W imieniu Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Polskiego Związku Kręglarskiego serdecznie zapraszamy na turniej upamiętniający przyjaciela całej kręglarskiej społeczności.
II Memoriał Bogumiła Kulki odbędzie się w dniach 7-9 lipca 2023 roku na kręgielni BOSiR przy ulicy Browarnej 13a w Brzesku. Rok temu udział wzięło 106 zawodników z całej Polski – mamy nadzieję, że w tym roku frekwencja również dopisze. Do zobaczenia!

UWAGA!
Wśród wszystkich zawodników podczas ceremonii zakończenia zostanie wylosowana cenna nagroda specjalna o wartości około 1000 złotych: zestaw 2 kul z torbą sportową. Będzie to miły akcent dla miłośników kręglarstwa klasycznego. Gdy wylosowana osoba będzie nieobecna podczas zakończenia – los przepada i przechodzi na kolejną wylosowaną osobę.

ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW ORAZ REZERWACJE NOCLEGÓW PRZYJMUJE:
Patryk Paryło tel.511604139, email: parylo.patryk@gmail.com lub messenger.

WPISOWE DO ZAWODÓW: 30,00 zł/zaw.

Bogumił Kulka – zmarł 01.04.2021 roku w wieku 72 lat.
Pracownik BOSiR, zawodnik, trener, działacz, sędzia, człowiek zawsze serdeczny, uśmiechnięty, dążący do pomocy innym. Wychowawca wielu pokoleń znakomitych kręglarzy, którzy dzięki niemu zawdzięczają największe sukcesy sportowe. Kręglarstwo byłego jego pasją. Większość swojego życia poświęcił dyscyplinie sportowej, która w dużej mierze dzięki jego zaangażowaniu stała się jedną z ważnych wizytówek gminy Brzesko. Za swoje zasługi został odznaczony srebrną odznaką PZKręgl.
Share this article with friends

Similar Articles

Zmarł Marian Kania

Zmarł Marian Kania

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 22.05.2023 r. zmarł Marian Kania - wieloletni zawodnik, trener, sędzia i opiekun sierakowskiej

Read More