Artykuł

TURNIEJ O PUCHAR WIOSNY

📁 Turnieje 🕔13.Kwiecień 2017

03.05.2017 na kręgielni leszczyńskiej Polonii odbył się turniej otwarty o Puchar Wiosny. W tradycyjnej formule 60 rzutów zagrali wszyscy zainteresowani najpierw w eliminacjach i później jeszcze raz uczyniło to szesnastu najlepszych.

W 120 rzutach najlepszym zawodnikiem okazał się Patryk Wawrzyniak z Leszna, rzucając 757 kręgli. Zresztą leszczynianie zdominowali całe podium turniejowe. Na drugim miejscu ze stratą 2 kręgli był Jarosław Imbierowicz a na trzecim Remigiusz Szabel (735 kręgli).

Udekorowano też najlepsze kobiety. Najlepsze okazały się dwie lubinianki. Zwyciężczyni jako jedyna z kobiet załapała się do najlepszej turniejowej szesnastki – Elwira Śleńska wykulała 370 i później 333 kręgle. Na drugim miejscu Janina Śleńska z Lubina a na trzecim Aleksandra Jarząb z Poznania.

Turniej zgromadził liczną grupę sympatyków. Mimo, że to przerwa majowa to znalazło się 61 chętnych do kręglarskiej rywalizacji.

WYNIKI KOŃCOWE
Udostępnij artykułu swoim znajomym

Podobne artykuły

JESIENNY TURNIEJ PAR 2017 za nami…

JESIENNY TURNIEJ PAR 2017 za nami…

  16 września 2017 rozegrany został na leszczyńskiej kręgielni Jesienny Turniej Par. Uczestnikami byli sympatycy kręglarstwa, nie grający w najwyższych rozgrywkach

Więcej informacji
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły | Akceptuj