Artykuł

35 Puchar Borów Tucholskich – podsumowanie

📁 Turnieje 🕔08.Lipiec 2019

 

W dniach 6-7 lipca w Tucholi rozegrano tradycyjny i jubileuszowy XXXV Puchar Borów Tucholskich. Frekwencja w letnim turnieju nie dopisała, najwyraźniej kręglarze zmęczeni są ubiegłym sezonem i ładują akumulatory na nowy. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami.

Wśród kobiet zwyciężyła pewnie Sylwia Piotrowska z Wejherowa, przez Dorotą Sawalą z Wronek i Dorotą Januszewską z Tucholi.

Wśród panów pewne zwycięstwo odniósł Sławomir Polaszek z Tucholi, za którego plecami rywalizowało kilku panów i o kolejności decydowały zbierane i pojedyncze kręgle. Ostatecznie drugi był Andrzej Schmidt a trzeci Błażej Krueger (oboje Tucholanka).

WYNIKI końcowe
Udostępnij artykułu swoim znajomym

Podobne artykuły

1. Memoriał Ryszarda Bonka

1. Memoriał Ryszarda Bonka

W dniach 7-9 sierpnia 2020 r. rozegraliśmy 1. Memoriał  Ryszarda Bonka. Niestety wybuch epidemii na początku marca nie pozwolił nam

Więcej informacji
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły | Akceptuj