Artykuł

Dobra frekwencja Mistrzostw Polski Sprintów i Tandemów Mieszanych Seniorów w Lesznie

📁 Turnieje 🕔18.Grudzień 2017

Z nami Mistrzostwa Polski Seniorów w konkurencjach „szybkich” w sezonie 2017/2018. W tym sezonie PZKręgl. zdecydował się na zamianę terminów rozgrywania zawodów w sprintach i tandemach oraz indywidualnych i par.

Z uwagi na cykl przygotowań do imprez mistrzostw świata, termin rozgrywania indywidualnych mistrzostw Polski został przesunięty na drugą część sezonu.

Rozgrywane zawody w konkurencjach „szybkich” przyciągnął dużą liczbę graczy co spowodowało, że zawody trwały od wczesnego ranka do późnego wieczora w sobotę a także w niedzielę skończyły się później niż jesteśmy do tego przyzwyczajeni.

Emocji było sporo, i już od sobotniego ranka leszczyńska kręgielnia tętniła życiem. To bardzo cieszyło organizatorów. Dekoracje najlepszych odbywały się po zakończonych konkurencjach.

Najpierw Mazurka Dąbrowskiego odsłuchały najlepsze tandemy mieszane a tu zwyciężyli Anna Chwastynika i Mikołaj Konopka, reprezentujący Polonię 1912 Leszno.

W sprintach zwyciężyli Anna Chwastyniak z Polonii 1912 Leszno oraz Tomasz Masłowski z Alfy-Vector Tarnowo Podgórne.

Szczegóły pojedynków, które momentami były na światowym poziomie, poniżej.

Dziękujemy wszystkim za liczny udział i zapraszamy na kolejne zawody centralne, organizowane przez SKK PZKręgl.
WYNIKI

Udostępnij artykułu swoim znajomym

Podobne artykuły

35 Puchar Borów Tucholskich – podsumowanie

35 Puchar Borów Tucholskich – podsumowanie

  W dniach 6-7 lipca w Tucholi rozegrano tradycyjny i jubileuszowy XXXV Puchar Borów Tucholskich. Frekwencja w letnim turnieju nie dopisała,

Więcej informacji
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły | Akceptuj