Artykuł

Mistrzostwa Polski Seniorów 2019/2020

📁 Turnieje 🕔12.Październik 2020

W dniach 9-11 października w Lesznie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów. Mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej na zaległych z sezonu 2019/2020 zawodach stawiło się 28 zawodniczek i 42 zawodników.

W parach najlepszymi parami sezonu 2019/2020 zostali Nicoletta Dudziak i Anna Chwastyniak z Polonii 1912 Leszno oraz Jarosław Bonk i Leszek Torka z Alfy-Vector Tarnowo Podgórne.

Dużo wspaniałych wyników padło w turnieju indywidualnym, który składał się z 3 startów dla najlepszych sześciu zawodniczek i zawodników. Bezapelacyjnie najlepszymi okazali się Agata Banaszak z Czarnej Kuli Poznań oraz Jakub Osiewicz ze Startu Gostyń, którzy z rąk Członka Zarządu – Jarosława Bonka odebrali złote medale, szarfy mistrzowskie oraz czeki na zakup własnych kul. Gratulujemy najlepszym a o pełnej klasyfikacji można dowiedzieć się w poniższych wynikach.

 

 

WYNIKI

 

Udostępnij artykułu swoim znajomym

Podobne artykuły

4. Puchar Starosty Międzychodzkiego – wyniki

4. Puchar Starosty Międzychodzkiego – wyniki

4. Puchar Starosty Międzychodzkiego został rozegrany w Sierakowie w dniach 20-24.01.2021 r. Na starcie stanęło 159 zawodniczek i zawodników z 9 klubów.

Więcej informacji
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły | Akceptuj