Artykuł

I Memoriał im. Leszka Gierszewskiego i Henryka Chechły

📁 Turnieje 🕔18.Marzec 2018

Pierwszy turniej upamiętniający dwie kręglarskie osobistości tucholskiego sportu odbył się w dniach 16-18.03.2018 roku. Do Tucholi przyjechała spora grupa młodych kręglarzy z ośmiu polskich klubów.

W konkurencji dzieci zwyciężyli Dominika Wysocka z Tucholanki Tuchola i Goran Brzóska z Dziewiątka-Amica Wronki. Kategorię młodziczek wygrała zawodniczka OSiR Vector Tarnowo Podgórne – Marta Stachowiak a wśród młodzików zawodnik z Wronek – Kevin Prętki.

Wśród juniorek młodszych triumfowała Sandra Szczepska z Dziewiątki-Amica Wronki. W tej samej kategorii wiekowej, lecz wśród chłopaków, zwyciężył Mateusz Goździk z Pilicy Tomaszów Mazowiecki.

Dla juniorek i juniorów młodszych start w Tucholi był ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się na tej samej kręgielni na początku kwietnia.

Wyniki

Udostępnij artykułu swoim znajomym

Podobne artykuły

Jesienny Turniej Par

Jesienny Turniej Par

W Lesznie 29.09. rozegrano tradycyjny Jesienny Turniej Par, w którym wystartowało 29 duetów. Na dwóch pierwszych pozycjach uplasowali się leszczynianie.

Więcej informacji
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły | Akceptuj