Artykuł

Finał Grand Prix Polski do pełnych w PUCKU

📁 Turnieje 🕔25.Kwiecień 2017
Finał Grand Prix Polski do pełnych w PUCKU

W Pucku zakończyliśmy zmagania w Grand Prix Polski do pełnych sezonu 2016/2017. Na kręgielni OKSiT’u startowało 56 kręglarzy, frekwencja zdecydowanie niższa niż w turniejach w Wielkopolsce – jednak odległość robi swoje. Z czołówki klasyfikacji generalnej  jednak większość zawodniczek i zawodników dojechała, z małymi wyjątkami, no i było interesująco.

Ostatecznie wśród pań zwyciężyła Izabela Cwojdzińska z Tarnowa Podgórnego, która w ostatnim turnieju zajęła drugą pozycję. Drugie miejsce Grand Prix Polski zajęła również zawodniczka z Tarnowa Podgórnego, najlepsza w puckim turnieju, Justyna Witkowiak. Z trzeciej lokaty mogła cieszyć się poznanianka Bogusława Ułasewicz.

Wśród panów dwie pierwsze lokaty Grand Prix Polski należały do zawodników z Gostynia. Najlepszym okazał się Andrzej Zagata, który był najlepszy w Pucku. Na drugim stopniu podium stanął Maciej Matyla a na najniższym zawodnik z Sierakowa – Karol Nowak.

WYNIKI KOŃCOWE

 

Udostępnij artykułu swoim znajomym

Podobne artykuły

JESIENNY TURNIEJ PAR 2017 za nami…

JESIENNY TURNIEJ PAR 2017 za nami…

  16 września 2017 rozegrany został na leszczyńskiej kręgielni Jesienny Turniej Par. Uczestnikami byli sympatycy kręglarstwa, nie grający w najwyższych rozgrywkach

Więcej informacji
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły | Akceptuj