Artykuł

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów

📁 Turnieje 🕔03.Czerwiec 2019

 

Na 6-torowej kręgielni w Łaziskach Górnych rozegrane zostały ostatnie centralne zawody. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów zgromadziło po kilka zespołów, które zagrały na dobrym poziomie sportowym, co było efektem dobrze przygotowanego obiektu przez współorganizatorów z Polonii Łaziska Górne, co warto podkreślić.

Zaczniemy od podsumowania turnieju chłopców, bo to oni rozpoczęli pierwsi rywalizację. Od początku zawodów na czoło wysunęło się kilka zespołów ale najmocniej w turniej weszła Pilica. To oni dowieźli do końca pierwszą pozycję choć nie mogli być pewni swego do końca bo rywalizacja o medale była interesująca do ostatnich rzutów. Ostatecznie podium wyglądało następująco: Pilica Tomaszów MazowieckiBOSiR BrzeskoDziewiątka-Amica Wronki. Chyba największą niespodzianką turnieju był brak medalu Startu Gostyń.

Również ciekawie wyglądała rywalizacja dziewcząt. Tu także kilka zespołów walczyło do ostatniego bloku o medale. Ostatecznie ze złotem z Łazisk Górnych wyjechała Polonia 1912 Leszno, ze srebrem Dziewiątka-Amica Wronki a brązem Alfa-Vector Tarnowo Podgórne.

📣Wyniki
Udostępnij artykułu swoim znajomym

Podobne artykuły

1. Memoriał Ryszarda Bonka

1. Memoriał Ryszarda Bonka

W dniach 7-9 sierpnia 2020 r. rozegraliśmy 1. Memoriał  Ryszarda Bonka. Niestety wybuch epidemii na początku marca nie pozwolił nam

Więcej informacji
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły | Akceptuj