Artykuł

TYPER – dołącz do zabawy

📁 Od redakcji 🕔04.wrzesień 2017
W tym roku podobnie jak w poprzednich sezonach wraz z KS Czarna Kula Poznań organizujemy Kręglarską Ligę Typerów.
Zabawa, tak jak w poprzednim roku, odbywać się będzie poprzez stronę typer.czarnakula.vot.plMożliwość typowania pierwszych kolejek ligowych została już odblokowana.

Z ważnych informacji chciałbym wspomnieć, że analogicznie jak w zeszłym roku:
  • Ze względu na późne (tylko 5 dni do zamknięcia okna typowania) udostępnienie do typowania spotkań pierwszego weekendu ligowego Superligi Mężczyzn (09-10.09), typy tych spotkań zostaną uwzględnione w klasyfikacji tylko warunkowo.
  • Jeżeli liczba uczestników, którzy wezmą udział w typowaniu drugiego weekendu ligowego (16-17.09) będzie przynajmniej dwukrotnie większa w stosunku do liczby osób, które wezmą udział w typowaniu pierwszego, to w/w typy zostaną unieważnione. W przeciwnym wypadku typy te zostaną zaliczone.
  • Wprowadzenie takiego warunku spowodowane jest koniecznością wyrównania szans wobec wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w zabawie, a ze względu na zbyt krótki czas udostępnienia możliwości typowania nie będą w stanie oddać swoich typów.
Zapraszam do rejestrowania się i typowania.

Główny Organizator TYPERA
Karol Kęsy

Udostępnij artykułu swoim znajomym

Podobne artykuły

Zmarł Tadeusz Bożek

Zmarł Tadeusz Bożek

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 22.04.2021 r. zmarł Tadeusz Bożek - wieloletni zawodnik i działacz Klubu Sportowego Polonia i

Więcej informacji