Artykuł

Komunikat Zarządu SKK w sprawie aktualnego rozporządzenia dotyczącego pandemii – 18.03.2021

📁 Komunikaty PZKręgl. 🕔18.Marzec 2021

Szanowni działacze klubowi, zawodnicy zawodniczki i trenerzy,

aktualnie obowiązujące Rozporządzenie Rady Ministrów dotyczące obostrzeń z dnia 12.03.2021r. pozwala rozgrywać nam m.in. zawody młodzieżowe w ramach współzawodnictwa sportowego organizowanego przez Polski Związek Kręglarski, przy zachowaniu rygoru sanitarnego.

Wczorajsze informacje, które ukazały się na konferencji Ministra Zdrowia, dotyczą rozszerzenia obostrzeń z 4 zagrożonych województw, wymienionych w rozporządzeniu, na cały kraj. Te obostrzenia pozwalają właśnie na korzystanie z hoteli podczas zgrupowań i podczas współzawodnictwa sportowego organizowanego przez związki sportowe. Podobna sytuacja dotyczy korzystania z obiektów sportowych.

Oczywiście cały czas nie ma możliwości rozgrywać imprez wśród zawodników powyżej 23 lat, którzy nie są w Kadrze Narodowej.

Niniejszym wszystkie zaplanowane w kalendarzu imprezy mogą się odbywać.

W imieniu Zarządu SKK PZKręgl.
Maciej Kląskała

Udostępnij artykułu swoim znajomym

Podobne artykuły

KOMUNIKAT Kapitana Sportowego

KOMUNIKAT Kapitana Sportowego

KOMUNIKAT Kapitana Sportowego SKK 1/3/2021 z dnia 27.03.2021 r. W związku z zaostrzeniem obostrzeń pandemicznych w dniu 25.03.2021 Zarząd SKK podjął

Więcej informacji
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły | Akceptuj