Artykuł

Komunikat sportowy na okres epidemii

📁 Komunikaty PZKręgl. 🕔23.Marzec 2020

Nasz kalendarz sportowy uległ całkowitej destrukcji. Powoduje to, że nie mamy możliwości trenować i rozgrywać zawodów, które były zaplanowane. Odwołane zostały również najważniejsze zawody dla Kadry Narodowej.

Z uwagi na tą sytuację zostanie opracowany całkowicie nowy plan przygotowań i powołań dla Kadr Narodowych. Zostanie to zrobione dopiero wówczas jak będziemy wiedzieć kiedy stan epidemii zostanie zażegnany i będziemy w stanie stworzyć zmodyfikowany kalendarz na sezon 2019/2020 i na nowy sezon 2020/2021, który będzie musiał być dopasowany do potrzeb organizacji przełożonych Mistrzostw Świata.

Nie mniej jednak zawodniczki i zawodnicy aby utrzymać odpowiednią kondycję i poziom sportowy powinni wykorzystać wszelkie możliwości, jakie dziś są dostępne. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem Szefa Wyszkolenia PZKręgl.

Udostępnij artykułu swoim znajomym

Podobne artykuły

Zgłoszenia do lig w sezonie 2020/21

Zgłoszenia do lig w sezonie 2020/21

UWAGA DZIAŁACZE KLUBOWI‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️ W związku z organizacją rozgrywek ligowych w sezonie 2020/21 prosimy kluby o zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 30.06.2020

Więcej informacji
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły | Akceptuj