Artykuł

Gala Superligi

📁 Komunikaty PZKręgl., zaproszenia 🕔17.Luty 2019
Zarząd SKK serdecznie zaprasza wszystkie kluby uczestniczące w sezonie 2018/2019 w Superlidze Kobiet i Mężczyzn na Galę Superligi, która odbędzie się w dniu 23.03.2019 r. we Wronkach na kręgielni “Dziewiątka-Amica” Wronki.
Gala Superligi będzie wspólnym podsumowaniem rozgrywek w tym sezonie, na którym zostaną wręczone medale najlepszym zespołom.
Podczas gali zostaną również wręczone wyróżnienia dla najlepszych indywidualnie (kategorie wyróżnień niech pozostaną niespodzianką).

W Gali Superligi będą uczestniczyć wszystkie zawodniczki i zawodnicy, którzy zagrali w sezonie 2018/2019 w drużynach, które zajęły miejsca 1-3 oraz po dwie osoby z pozostałych drużyn.

Atrakcją Gali Superligi będzie również turniej o Indywidualny Puchar Superligi, w którym będą mogli uczestniczyć reprezentanci klubów superligowych, wg poniższej zasady:

Kobiety:
Kluby, które zajmą miejsca 1-3 – 4 zawodniczki
Pozostałe kluby – 2 zawodniczki

Mężczyźni:
Kluby, które zajmą miejsca 1-3 – 6 zawodników
Pozostałe kluby – 2 zawodników

📣Informacja organizacyjna 📣Wyniki
Udostępnij artykułu swoim znajomym

Podobne artykuły

Zrzutka.pl

Zrzutka.pl

Postanowiliśmy zorganizować społeczną zrzutkę by wesprzeć działania organizacyjne Mistrzostw Świata w Czechach. Nie ma co ukrywać, że zorganizowanie wyjazdu niesie

Więcej informacji
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły | Akceptuj